OSAD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
OSAD

OSREDNJE SLOVENSKO AIRSOFT DRUŠTVO


You are not connected. Please login or register

Uprašanje za C02 pištolo

3 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Uprašanje za C02 pištolo Empty Uprašanje za C02 pištolo Wed 22 Feb 2017, 12:58

cero



Zanima me kolko časa naj bi pouprečno zdržala C02 pištola na blowback.(Vem da je v mrazu problem)
Mam novo MP 9 S&W pa mi zdrži recimo za 4 sržerjov
Kaj menite vi?


LP Cero

2Uprašanje za C02 pištolo Empty Re: Uprašanje za C02 pištolo Wed 22 Feb 2017, 16:53

Močnik

Močnik
Admin

Ne vem, če sploh kdo od naših uporablja pištolo na CO2, smo vsi na greengasu Smile Ampak mislm da je CO2 manj občutljiv na mraz kot greengas. Plus to, je za nedeljo napovedanih 10° plusa, tko da to ni noben problem ne za eno ne za drugo.

https://osad.slovenianforum.com

3Uprašanje za C02 pištolo Empty Re: Uprašanje za C02 pištolo Wed 22 Feb 2017, 17:55

cero



Aha ok . ja zdej vem da nebi smeu bit probem . mogoče veš kolko časa naj bi pouprečn zdržala c02 bombica? a je uredu če mi gre po 4ih spraznjenih srzerjih morm bomboco menat. mogoče kdo ve?

4Uprašanje za C02 pištolo Empty Re: Uprašanje za C02 pištolo Wed 22 Feb 2017, 18:57

muksl



mislm da je to normalno, jest sm meu zracno pistolo na co2 pa dala nekje 40 strelov.......

5Uprašanje za C02 pištolo Empty Re: Uprašanje za C02 pištolo Wed 22 Feb 2017, 19:34

cero



Aha sm mislu da me kej zajebava.. hvala za odgovor :)bomo vidl v nedeljo kako se kej odnese

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum