OSAD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
OSAD

OSREDNJE SLOVENSKO AIRSOFT DRUŠTVO


You are not connected. Please login or register

OBVEZNO BRANJE ZA BODOČE ČLANE

4 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1OBVEZNO BRANJE ZA BODOČE ČLANE Empty OBVEZNO BRANJE ZA BODOČE ČLANE Mon 16 May 2016, 21:42

OSAD


Admin

OBVEZNO BRANJE ZA BODOČE ČLANE

Nove člane sprejemamo skozi celo leto. V statutu je po nove zapisano, da v klub sprejemamo člane starejše od 16 let.


Bistveno je, da se kot bodoči interesent čimprej oglasiš na treningu in zadevo vidiš s prve roke. Kontaktiraj nas na facebook-u, mailu ( osad.info@g. ) ali pa kar tukaj na forumu. . Na voljo imamo dovolj opreme za izposojo, tako da nikakor ne hiti z nakupom svoje. Imamo točno določeno obvezno opremo in lahko se zgodi, da bi kakšen kos opreme kupili zaman.
Še enkrat, resnično svetujemo, da nas za začetek kontaktirate in se udeležite prvega treninga kjer vam serviramo vse informacije in kupček BBjev.[/b]

FAQ oz. pogosta vprašanja in odgovori

Q. Ali potrebujem za prvi trening svojo opremo?
A: Ne, lahko se dogovorimo za izposojo vse potrebne opreme.

Q: Ali se lahko udeležim treninga s svojo opremo ( repliko )?
A: Seveda, za obiskovanje treningov je vse ok, preveri le, da moč replike ne presega naših omejitev.

Q: Kje večinoma potekajo treningi?
A: Treningi so večinoma v okolici LJ. Trzin, Hraše itd. Se pa vsake toliko odpeljemo na kakšno bolj oddaljeno lokacijo.

Q: Ali imate predpisano obvezno opremo?
A: Imamo točno določeno opremo. Izbiraš lahko med dvema "enotama" znotraj OSAD. Več info serviramo po prvem treningu.

Q: Ali sem lahko vaš član, če uporabljam opremo drugačno od predpisane?
A: Lahko, vendar lahko obiskuješ le klubske treninge in dogodke. Na zunanje dogodke brez predpisane opreme ne bo šlo.

Q: Ali pomaga če že imam izkušnje v airsoftu?
A: Pomaga, vendar se je vseeno treba vključiti v ekipo in se privaditi na naš način igre. Vsak "novinec" gre skozi enak postopek.

Q: Ali potrebujem 50% udeležbo na treningih?
A: DA Wink

Q: Ali se udeležujete dogodkov v Slo. in tujini?
A: Da, kolikor je možno

2OBVEZNO BRANJE ZA BODOČE ČLANE Empty Re: OBVEZNO BRANJE ZA BODOČE ČLANE Tue 07 Mar 2017, 09:51

Trolči



Lep pozdrav,mene pa samo zanima kdaj imate zopet kakšen trening na katerega bi lahko prišel?

3OBVEZNO BRANJE ZA BODOČE ČLANE Empty Re: OBVEZNO BRANJE ZA BODOČE ČLANE Tue 07 Mar 2017, 10:53

mother

mother

Spremljaj forum za 1x smo kar zasedeni z eventi v marcu. A si že bil kdaj pri nas?

4OBVEZNO BRANJE ZA BODOČE ČLANE Empty Re: OBVEZNO BRANJE ZA BODOČE ČLANE Tue 07 Mar 2017, 11:00

Trolči



Mislil sem priti prejšnjo nedeljo pa mi ni uspelo saj sem bil službeno odsoten,bom malo spremljal in se oglasim ob prvi priliki,saj sem zelo zainteresiran da postanem član,saj imam dovolj iskanja ljudi za vikend akcije. Sem pa navdušenec nad airsoftom in se z njim tudi ukvarjam sedaj kakšno leto.
Hvala za vaš odgovor in upam da se kaj kmalu vidimo.

5OBVEZNO BRANJE ZA BODOČE ČLANE Empty Re: OBVEZNO BRANJE ZA BODOČE ČLANE Tue 07 Mar 2017, 12:21

mother

mother

Maš srečo je odpadlo za ta vikend. Tko da 12.03 je planiran v Trzinu trening. Vse bo napisano pod temo napovedi spopadov. Če ti kej ne bo jasno kr z vprašanji na dan, lahko pišeš tukaj ali pod temo za trening.

6OBVEZNO BRANJE ZA BODOČE ČLANE Empty Re: OBVEZNO BRANJE ZA BODOČE ČLANE Tue 07 Mar 2017, 12:51

Trolči



Super se vidimo.
Hvala in lep pozdrav

7OBVEZNO BRANJE ZA BODOČE ČLANE Empty Re: OBVEZNO BRANJE ZA BODOČE ČLANE Mon 27 Mar 2017, 23:49

Trolči



Ali bo v kratkem zopet kakšen trening za novince?

8OBVEZNO BRANJE ZA BODOČE ČLANE Empty Re: OBVEZNO BRANJE ZA BODOČE ČLANE Tue 28 Mar 2017, 20:16

Zrebo

Zrebo
Admin

V nedeljo. Sem dal na forum detajle.

9OBVEZNO BRANJE ZA BODOČE ČLANE Empty Re: OBVEZNO BRANJE ZA BODOČE ČLANE Tue 28 Mar 2017, 21:20

Trolči



Super hvala

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum